אודות גל-רן – שרותים, מקלחות, מבני משרד ומגורים ניידים, מכולות קרור והקפאה

מי אנחנו, ובעיקר, מדוע כדאי לפנות אלינו.

לא סתם בחרנו את השם – סניטציה. כי בניגוד למקובל בענף השכרת שירותים ניידים שעוסק אך ורק בתאי שירותים, אצלנו מדובר בפתרונות הגייניים כוללים ומוצרים משלימים. כך באפשרותנו להציע לך: קשת רחבה ביותר של שירותים ניידים להשכרה, מבחר ענק של מקלחות ניידות, מבנים להשכרה (משרדים, קופות, מגורים), מכולות קירור והקפאה, ואפילו השכרת קרוואנים לטיולים וחדרי אירוח. ומה היתרונות מבחינתך? הנה:

התאמה מושלמת לכל צורך 

ובכל היקף נדרש: אירועים וחתונות בטבע, כנסים, מופעים, ימי חברה, בזמן שהשירותים הקבועים נמצאים בשיפוצים, הנגשה לנכים, שירותים ניידים נגררים, בהובלה, שירותים אקולוגיים. מקלחות מים חמים וקרים, מבני מקלחות, מיכלי מים וברזיות, מבנים ניידים ומכולות קירור.

מתן מענה מלא לכל סוגי הקהלים: 

פרטיים, מוסדיים, חברות וארגונים, מפיקים, קבלנים, בריכות שחיה, מגרשי ספורט…

לכל תקופת השכרה  

השכרה קצרת טווח (יום, יומיים, שבוע…), ארוכת טווח (חודש, חודשיים, שנה…), רכישה (לפעמים כשמדובר בהשכרת שירותים ניידים ארוכת טווח רכישה משתלמת יותר). איך שנוח ומתאים לך.

בכל סוג שטח ואתר 

אלה יכולים להיות שירותים ניידים לשטח עם מים נקיים (לא ממוחזרים), ומיכלי איסוף, זה יכול להיות באתרים קיימים והתחברות לתשתיות ביוב ופינוי קיימות… לכל סוג שטח יש לנו פתרון. התקנה ומיקום עלינו, פינוי עלינו, ואם תרצו גם תחזוקה שוטפת – עלינו.  

גם בלוחות זמנים צפופים 

וכשאנחנו אומרים צפופים הכוונה היא שאם תתנו לנו התראה של שמונה שעות יהיו לכם שירותים ניידים בשטח.

בכל רמת גימור 

וכאן הכוונה היא ממהודר ועד מפואר. היכן שאחרים רואים “שירותים” אנחנו רואים פתרונות הגיינה. שירותים, מקלחות, מיכלי מים נועדו להגיינה, ניקיון, בריאות והקפדה על פרטיות. זו הסיבה מדוע כל דגמי תאי המקלחות ושירותים מגיעים ברמת הידור גבוהה ומפנקת.

אנחנו קוראים לזה בידול

אמת, בדף על אודות מקובל לכתוב על החברה, מתי היא נוסדה, כמה עובדים היא מעסיקה… ושאר פרטים שאינם אומרים הרבה על התועלות שהיא מציעה לך. משום כך בחרנו להציג את עצמנו בדרך שונה. אנחנו נבדלים מיתר ספקי השירותים הניידים להשכרה לא רק ביתרונות אלא גם בדרך החשיבה, הפעולה וההצגה של הדברים.
אז כל שנותר לך הוא להתקשר אלינו ונשמח לתת לך את השירות האיכותי ביותר.

בדיוק כמו שעשינו מאז הקמת סניטציה ב-2005, במגוון רב של אירועים, החל בחתונות ושמחות, ימי חברה, וכלה באירועים המוניים ומתמשכים של עיריות, אימוני צה”ל, קק”ל, החברה להגנת הטבע, אגד, חברת חשמל, קיבוצים, קייטנות, פסטיבלים, בכותל המערבי, בעיר האוהלים בחוף ניצנים, בפארק הירקון, בטקס חנוכת קטע בכביש חוצה ישראל ואפילו צבא ארה”ב ועוד רבים אחרים.

גל-רן מקבוצת עוז

מכירת והשכרת שירותים ניידים, מקלחות ניידות, מבנים ניידים, תאי קירור והקפאה, קראוונים וחדרי אירוח

072-3387766