השכרת מכולה | השכרת מכולות

מתכננים אירוע בשטח? מקימים פרויקט חדש? זקוקים לתוספת שטח לעבודה או מגורים?

מבנים ניידים יכולים לספק פתרון זמין, נגיש ואיכותי לכל הדרישות האלו ויותר. הקמה או בנייה של מבנים רגילים יכולה להימשך זמן רב ולהצריך השקעה לא מבוטלת של תקציבים, כוח אדם וקבלת אישורים מיוחדים. דבר זה אינו מתאים כאשר יש צורך בפתרון מהיר, לא יקר ומיידי. השכרת מכולות מבנה מאפשרת לא רק לחסוך בהוצאות, אלא גם לייעל את התנהלות העבודה. המכולות מגיעות בגדלים ונפחים שונים, בהתאם לפרויקט ולייעוד של המבנה. אנו מציעים מבחר גדול של גדלים ודגמים איכותיים המותאמים במיוחד למה שדרוש לכם. השכרת מכולה כוללת גם שירותים נלווים, כגון אבזור, הובלה, הקמה, ועוד.

השכרה בכל חלקי הארץ

אנו מספקים שירותי השכרה של מבנים ניידים לפרויקטים מגוונים בכל חלקי הארץ. הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ לכם בכל נושא הקשור להקמת המבנים בשטחים ובסוגי האקלים השונים. לנו יש את הידע והטכנולוגיה ליצור את הפתרונות המתקדמים ביותר עבורכם.

כל השירותים במקום אחד

בחברת גל-רן מקבוצת עוז תקבלו שירות מלא ומקיף הכולל תכנון, בנייה, הובלה, הקמה וחיבור לתשתיות. והכל בפיקוח אנשי מקצוע מובילים – מהנדסים, חשמלאים, ומומחים אחרים.

מכולה לכל מטרה

אצלנו תמצאו אפשרויות מגוונות מאוד של השכרת מכולה למטרות שונות:

בהתאמה אישית לכל לקוח

אנו מציעים מבחר גדול ואיכותי של השכרת מכולות בהתאמה אישית ומקצועית לצרכיי הלקוח ופרויקט.
השכרת מבני שירותים ומקלחות – ניתן להזמין מבנים עם מספר תאים רצוי, הפרדה בין נשים וגברים ואביזרי היגיינה נלווים. ברשותנו מבחר גדול של תאים, החל ממבנים פשוטים לפסטיבלים ועד לתאי מקלחות ושירותים מפוארים, הכוללים אבזור יוקרתי, מראות, מערכות תאורה משוכללות ופתרונות אוורור מתקדמים. כמו-כן, תוכלו למצוא אצלנו מבחר גדול של פתרונות נגישות לנכים.
מכולות מגורים ומשרדים – ניתן להתאים את המבנים באופן פרטני לכל לקוח. המבנים כוללים חלוקה למספר רצוי של חדרים, אפשרות להוספה של שירותים/מטבחון/מקלחון, מרפסת חיצונית, אבזור, מערכת תאורה, מערכת נעילה, מיזוג אוויר, ועוד. כל המבנים הניידים מוכנים לכניסה מידית מרגע הקמתם.
השכרת מכולה מהווה פתרון יעיל, מותאם ומדויק לכל סוג של אירוע או פרויקט בשטח.

למגזר עסקי, ציבורי או פרטי…

השכרת מכולות מבנה נותנות מענה מתקדם לפרויקטים בכל המגזרים – עסקי, ציבורי או פרטי. ניתן להתאים מבנים לארועים, כנסים, פסטיבלים, ימי חברה, קייטנות, חוגים, אזורי תעשייה, פרויקטי בנייה, ועוד.

להשכרה או מכירה

המבנים הניידים שלנו ניתנים להשכרה לכל פרק זמן הדרוש לכם – לתקופה קצרה או ארוכה – והכל במחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד. בנוסף להשכרה, קיימת גם אפשרות של מבנים ניידים למכירה, בתנאים נוחים ומשתלמים לא פחות.

מעוניינים בהשכרה של מבני מכולה ניידים?

צרו קשר עם הנציגים שלנו:

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת מכולה | השכרת מכולות

072-3387766