חדרי קירור והקפאה – מכולות קירור להשכרה

העולם העסקי הוא דינמי ומשתנה. פעמים רבות יש צורך בפתרונות זמינים ומיידים על מנת לענות על הדרישה הגוברת ולהתפתח בשוק התחרותי. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בפתרונות קירור או הקפאה הנחוצים לעסק. לא תמיד יש מספיק זמן על מנת לבנות חדרי קירור והקפאה חדשים, שלא לדבר על העלויות הגבוהות הכרוכות בכך. בדיוק כאן נכנס הפתרון האידאלי הנותן מענה לעסקים מתחומים שונים – מכולות קירור להשכרה ומכולות הקפאה להשכרה. מדובר במבחר איכותי של חדרי קירור להשכרה העשויים ממתכת, ניידים ובעלי יכולת לשאת משקל רב בתוכם. 

פתרון איכותי לכל מטרה

חדרי קירור והקפאה שלנו מתאימים לאחסון של מוצרים מסוגים שונים, כגון: מוצרי מזון (פרות, ירקות, מוצרי חלב, מוצרים מהחי), תרופות, פרחים, חומרים כימיים, ומוצרים נוספים.
אנו עובדים עם חברות וארגונים מכל קצוות הארץ, וביניהם:

  • רשתות מזון
  • בתי מלון
  • מטבחים גדולים
  • חברות קייטרינג
  • מפעלים
  • מוסדות רפואיים
  • מוסדות חקלאיים
  • ועוד…

לא משנה מה העסק שלכם ומה הם צרכי הקירור או ההקפאה שלכם – המומחים של גל-רן יעזרו לכם למצוא את הפתרון הנכון והמתאים ביותר עבורכם. 

לכל פרק זמן

אנו מציעים פתרון מלא ומקיף לכל לקוחותינו הכולל, בנוסף לבניית המכולה, גם שירותי הובלה והקמה מהירים בשטח. מסיבה זו יש לנו אפשרות להציע לכם מכולות קירור להשכרה לכל פרק זמן הדרוש לכם – לזמן קצר או לתקופה ארוכה. בין אם דרושה לכם מכולת קירור והקפאה כתוספת זמנית בתקופות עומס, כאמצעי להובלה ליעד, אחסנה חד פעמית או כפתרון קבוע, לנו יש את הפתרונות המתקדמים ביותר להציע לכם. 

התאמה אישית לצרכיי הלקוח

כל חדרי קירור להשכרה וחדרי קירור להקפאה ניתנים להתאמה אישית לצרכיי ודרישות העסק מבחינת גודל, סוג מוצר, רמת קירור, ציוד ואבזור נלווה.
לנוחיותכם מכולות בגודל 6/2.4 (כ-30 קוב’ נפח אחסון) או מכולה בגודל 12/2.4 (כ-60 קוב’ נפח אחסון). ניתן גם להתאים את הגדלים על ידי חיתוך המכולה או ע”י חיבור מכולות.
ניתן גם לשלוט ולהתאים את הטמפרטורה לפי סוג המוצר ולפי סוג הדרישה – קירור או הקפאה. מנגנון הקירור במכולה מאפשר פיזור אחיד של קור לכל שטחה.
האבזור והציוד כוללים תאי הפרדה, תאורה פנימית, מנגנון אזעקה, פתיחה פנימית, ועוד.

טכנולוגיה מתקדמת וציוד איכותי

חברת גל-רן שמה דגש על בנייה של חדרי קירור והקפאה באיכות גבוהה ולפי סטנדרטים בינלאומיים. כל מכולות קירור להשכרה שלנו מאובזרות בציוד מתקדם ומשוכלל, המאפשר עבודה רציפה, בטוחה ואמינה. צוות התמיכה והתחזוקה שלנו תמיד עומד לרשותכם על מנת להבטיח כי תקבלו את המוצר ברמה הגבוהה ביותר. 

נקי, הגייני וסטרילי

אתנו תמיד תוכלו להיות בטוחים כי חדרי קירור להשכרה וחדרי הקפאה להשכרה במצב מעולה, נקיים וסטריליים לחלוטין. כל מכולה עוברת ניקיון ותחזוקה שוטפים על מנת להבטיח איכות ובטיחות לאורך כל הדרך. 

מעוניינים במכולות קירור והקפאה לאחסון הסחורה שלכם?

המומחים שלנו עומדים לרשותכם:

 

גל-רן מקבוצת עוז

חדרי קירור והקפאה | מכולות קירור להשכרה | חדרי קירור להשכרה

072-3387766