יחידות דיור למכירה

שילוב מנצח של מכולות איכותיות ואנשי מקצוע מובילים אשר יהפכו את חלום הבית שלכם למציאות!

תהליך רכישת ובניית דירות אינו עסק פשוט – העלויות הגבוהות, זמני הבנייה הממושכים, שלא לדבר על הקושי למצוא את מה שבאמת מתאים לכם. אפשרות אחת היא להתפשר על החלום או לוותר עליו כליל. עם זאת, קיים גם פתרון אחר  – כזה שמאפשר להקים בתים יפים ואיכותיים בזמן קצר, בעלות נמוכה ובהתאמה מוחלטת למה שדרוש לכם – בתים מעוצבים הנבנים ממכולות/מפנל מבודד. על מנת לעזור לכם להגשים את החלום גייסנו את אנשי המקצוע המובילים בתחום מזה שנים רבות: תורג’י & גל-רן בנייה ממכולות בישראל. שיתוף הפעולה מאפשר לנו להציע לכם יחידות דיור למכירה באיכות הגבוהה ביותר ובעלויות אטרקטיביות במיוחד. 

בכל גודל… בכל מקום… ובכל מזג אוויר

צריכים בית גדול ומפואר עם הרבה מרחב או להפך בית קטן ונעים עם אווירה חמימה? אין שום בעיה – רק תגידו לנו מה דרוש לכם ואנחנו ניצור עבורכם את המבנה המתאים. יש לנו מבנים ניידים למכירה בכל גודל – החל מ – 15 מ”ר ועד לכל גודל בית שרק תרצו. כל המבנים כוללים בידוד לטמפרטורה (חום, קור) ולרעש, מה שהופך אותם לעמידים בכל מזג אוויר. הניידות של המבנים מאפשרת להוביל ולהקים אותם בכל מקום בארץ ובכל תנאי שטח.

בנייה מדויקת ומותאמת לצרכי הלקוח

אחד היתרונות המשמעותיים בבניית בית מגורים ממכולות הוא היכולת להתאים אותו באופן מדויק לבקשות ולדרישות של הלקוח. התכנון נעשה באופן צמוד עם אדריכל ואנשי מקצוע מהתחום על מנת להתאים כל מבנה לתנאי השטח, לתקציב ולתוצאה הסופית הרצויה על הלקוח. בכל יחידות דיור למכירה נעשה ניצול מקסימלי של המרחב, תכנון נכון של זרימת אוויר, הכנסת אור טבעי וחלוקה למספר החדרים הדרוש. 

איכות ובטיחות ללא פשרות

אנחנו מבינים כי בנוסף לעיצוב האטרקטיבי, על הבית להיות גם איכותי ובטיחותי. כל יחידות הדיור שלנו עשויות ממכולות ברמה גבוהה ומחומרים איכותיים במיוחד של מיטב המותגים בישראל. הבנייה נעשית תחת פיקוח צמוד של אנשי מקצוע כבר מהשלבים הראשונים ועד השלמת המבנה. כל המבנים הניידים שלנו חזקים, עמידים ויציבים. 

בתוך פרק זמן קצר

חוששים מתהליכי בנייה ממושכים שמעקבים את המעבר לדירה משלכם במשך שנים? עם בתים ממכולות – אפשר גם אחרת! הבנייה נמשכת לרוב בין מס’ שבועות ועד 3-2 חודשים, בהתאם לגודל המבנה הדרוש לכם. משמעות הדבר היא שבתוך זמן קצר בלבד תקבלו מבנה נייד איכותי שניתן לעבור להתגורר בו למעשה באופן מיידי.

בעלות נמוכה יותר

עלויות מהוות משתנה חשוב בבנייה ובתכנון בית החלומות. ככלל – עלות בניית בית ממכולה זולה יותר ב 30% לפחות מבית רגיל, ולעתים קרובות אף ביותר. אצלנו תוכלו למצוא מבחר יחידות דיור למכירה במחירים אטרקטיביים ללא תחרות!

לא רק יחידות דיור…

בנוסף לבתי מגורים, המכולות יכולות לשמש להקמת מבנים לצורך פרויקטים רבים אחרים, כגון: משרדים ניידים, צימרים, חנויות, מסעדות, בתי קפה, מוסדות ציבור, מוסדות חינוך, ועוד. 

ועוד יתרונות רבים אחרים

בנוסף לעלויות נמוכות, זמן קצר, איכות, בטיחות ודיוק בבנייה – בתים ממכולות מאפשרים לצמצם את הנזק הנגרם לאיכות הסביבה ע”י שימוש בחומרים ברי-קיימא וצמצום הפגיעה בתשתיות. ואם זה לא מספיק, הרי שמדובר במבנה נייד שלא בהכרח מתחייבים למכור אותו במידה ועוברים דירה. ניתן באופן פשוט יחסית להעביר את המבנה לשטח או אזור גאוגרפי אחר. 

אדריכלים ואנשי מקצוע מובילים

לצורך תכנון מדויק והשגת תוצאות אופטימליות אנחנו עובדים עם אדריכלים ואנשי מקצוע ותיקים ומנוסים מהמובילים בתחום מחברת תורג’י & גל-רן בנייה ממכולות בישראל. הצוות כולל אדריכלים מנוסים, בעלי מקצוע שונים מתחום הבנייה ומעצבי פנים. אצלנו תקבלו ליווי צמוד ויחס אישי לאורך כל התהליך – מתחילתו ועד סופו. 

השירותים שלנו

מבחר גדול של יחידות דיור למכירה בתל אביב, יחידות דיור למכירה במרכז ובכל רחבי הארץ. 

 

גל-רן מקבוצת עוז

מכירת והשכרת יחידות דיור

072-3387766