מבנה מקלחות נייד | מכולות מקלחות

גם מקלחות בתנאי שטח יכולות לספק את מידת הנוחות והפינוק שאנו רגילים אליה מהבית. לא חייבים להתפשר על איכות או להסתפק במועט רק בגלל שהאירוע או הפרויקט אינם מתקיימים במבנה מסודר. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת להקים מבנה מקלחות נייד ברמה גבוהה בכל מקום ובכל מזג אוויר. התהליך פשוט ומהיר – כל מה שצריך זה להרים טלפון ולהזמין את מה שדרוש לכם מהמומחים שלנו! ניתן למצוא מקלחות בגדלים ומחומרים שונים – מכולות מקלחות, פנל מבודד, ועוד…

להיות בשטח ולהרגיש כמו בבית

מבני המקלחות שלנו נוחים, מרווחים, מאובזרים, נקיים ונעימים למראה. כל מקלחת מספקת זרם מים לרחצה מרעננת ומפנקת. לא משנה איזה סוג של מקלחות ניידות דרוש לכם – המבנים שלנו יספקו חוויה נעימה ונקייה גם בתנאי שטח.

פתרון מושלם לפרויקטים ואירועים

ישנם פרויקטים ואירועים רבים אשר מצריכים מאיתנו להציב מבנה מקלחות נייד בשטח, כגון: פתרון זמני למקלחות בזמן שיפוצים בבית או בעבודה, הרחבת מבנה או הוספת תאים נוספים, מופעים, פסטיבלים, טיולי שטח, מחנות קיץ, מסיבות, ימי גיבוש, אתרי לינה בטבע, אתרי בנייה ופרויקטים בשטח.

בהתאמה אישית לצרכיי הלקוח

אנו מתמחים במתן פתרונות מתקדמים למגוון גדול של פרויקטים, ויש באפשרותנו להתאים את מבני המקלחות למה שדרוש לכם – מבחינת גודל, מספר תאים, רמת אבזור, הפרדת נשים וגברים, נגישות לנכים, ועוד.

ציוד איכותי ואבזור ברמה גבוהה

אנו מקפידים על שימוש בציוד ואבזור באיכות גבוהה, בהתאמה לפרויקט ולדרישות הלקוח. בכל מבנה מקלחות נייד ניתן לחבר מים חמים וקרים, להתקין נעילה פנימית, מיזוג אוויר, מערכת תאורה, מתלה לבגדים, וילון פרטיות, מתקן לכלי רחצה, מתקן נייר לניגוב ידיים, מראה, כיור, פח אשפה, ועוד.

מספר סוגי מבנה מקלחות לבחירתכם

אנו מציעים מבחר איכותי של מבני מקלחות הכולל:

שירות ותחזוקה

חברת גל-רן מציעה שירות מלא הכולל הובלה למקום האירוע, הקמה, חיבור לתשתיות מים וביוב, ותחזוקה שוטפת בזמן האירוע. אתנו תוכלו להיות רגועים – אנו נטפל בכל ההליכים הקשורים למקלחות הניידות מרגע ההזמנה ועד לסיום הפרויקט או האירוע.

השכרה לכל פרק זמן הדרוש לכם

ישנם פרויקטים או אירועים הנמשכים שעות בודדות, בעוד אחרים מתנהלים לאורך ימים, שבועות ואף חודשים ארוכים. אצלנו תוכלו למצוא אפשרויות השכרה משתלמות ואטרקטיביות במיוחד לכל פרק זמן הדרוש לכם!

המומחים שלנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ובקשה:

 

גל-רן מקבוצת עוז

מבנה מקלחות נייד | מכולות מקלחות

072-3387766