השכרת מבני מקלחות לאירועים

גם כשהאירוע רחוק מהבית, המקלחת תהיה… כמו בבית!!!

זה היתרון העצום של השכרת מבנה מקלחות, מענה מעולה לצרכים ממשיים – המקלחות במקום העבודה בשיפוצים או הרחבה, צריך עוד תאים ולא רוצים להשקיע בבנייה… כמו גם פסטיבלים, מופעים, שטחי כינוס לטיולי שטח, תהיה הסיבה אשר תהיה – הרמה של מבנה המקלחות שלנו היא כמו בבית:

מהודר עד מפואר  

מקלחת זה לא רק לשטוף את הגוף, מקלחת זה גם “טקס” שדורש את התנאים שלו כמו: מים חמים קרים, תאים מרווחים, נעילה פנימית, מתלה לבגדים, וילון לפרטיות, מתקן לסבון ושמפו, אשפתון, תאורה. ואם תרצו נמקם בצמוד גם כיור, מראה, מתקן לנייר וניגוב ידיים. 

מקלחות כמה שתרצו  

מבנה מקלחות אחד יכול להכיל עד 10 תאים. מגוון מבני המקלחות שלנו הוא הגדול ביותר שיש כך שלא תהיה לנו שום בעיה לספק לכם בדיוק את שדרוש לכם, בכל היקף ולכל מקום. ועוד נקודה חשובה!!! ניתן לשכור גם מבנה מקלחות עם הפרדת נשים גברים.

הכל עלינו  

אנחנו אחראים להובלה, למקם את המבנה בדיוק במקום, לחיבור לתשתיות מים וביוב (קיימות ואירעיות). ואם תרצו נספק גם כונני ניקיון לתאי המקלחות.

מבני מקלחות לאירועים להשכרה ולרכישה  

השכרת מבנה מקלחות יכול להיות לפרק זמן קצר, להשכרה ארוכת טווח, יש אפילו אפשרות של רכישת מבנה מקלחת לתמיד. הרבה יותר זול לבניית מקלחות קבועות. שווה להעניק לזה מחשבה.  

השכרת מבנה מקלחות 

אכן, במקרים רבים השכרת מבנה מקלחות ניידות מהווה פתרון יעיל, מהיר, נוח, מפנק ומשתלם. צריך רק ליצור איתנו קשר, לבוא לבקר, לראות את גלריית האפשרויות. אולי תרצו באותה הזדמנות גם שירותים ניידים. אגב, לכל הזמנה אנחנו מגיבים מהר מאד כי לפעמים נזכרים באפשרות של השכרת מבנה מקלחות ממש רגע לפני… שווה ביקור או טלפון: 

גל-רן מקבוצת עוז
השכרת ומכירת מבני מקלחות
072-3387766