מבנה נייד למשרד | מבנים ניידים למגורים

בכל מקום, בכל זמן ובכל מזג האוויר – מבנים ניידים איכותיים להקמת משרד או למגורים

הקמת מבנה, בין אם מדובר בתוספת למבנה קיים או מבנה חדש לחלוטין, אינו עסק פשוט – יש צורך לקבל אישורים לפני ואחרי הבנייה, להשקיע זמן רב ותקציבים לא מבוטלים. הסיבות האלה הופכות את כל העסק ליקר, בלתי משתלם ובלתי נגיש לחלק גדול מהציבור. רבים נאלצים להתפשר על מבנה שאינו מתאים לצרכים שלהם ואינו מייצג אותם בדרך נאמנה. הדבר נכון הן עבור המגזר העסקי והן עבור המגזר הפרטי. עם זאת, קיימים פתרונות אחרים, המספקים תמורה איכותית ומענה מדויק בעלות נמוכה יותר ובזמן קצר באופן משמעותי. מבנה נייד למשרד או מבנים ניידים למגורים מהווים אלטרנטיבה נוחה, זמינה ואיכותית לבנייה הסטנדרטית. המבנים נוצרים על ידי הסבת מכולות למגורים ולמשרדים, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וידע מקצועי מעמיק.

מבנים ניידים למגורים

מחסור בפתרונות דיור יעילים, מחירים גבוהים וחוסר התאמה לצרכיי הלקוח, גרמו לרבים לבדוק אפשרויות בנייה אחרות, אשר נותנות מענה מדויק יותר לדרישות האינדיבידואליות שלהם. ניתן לבנות יחידות דיור למכירה או השכרה בעלי עיצוב יפה ומודרני, תכנון חכם וחומרי בנייה איכותיים. המבנים מגיעים בגדלים שונים ובהתאמה מלאה למה שדרוש לכם. מכולות למגורים יכולות לשמש הן כפתרון זמני והן כפתרון מגורים קבוע. ניתן להפוך אותן לבתי מגורים מושקעים, מעונות לסטודנטים, צימרים ומבני לינה זמניים עד להשלמת בנייה של מבנה אחר. התכנון והבנייה נעשים בשיתוף פעולה ופיקוח צמודים עם מהנדסים, אדריכלים, חשמלאים ואנשי מקצוע אחרים. והשירות שלנו לא נגמר כאן – אנו גם נדאג לכל האישורים הנדרשים, להובלה ולהקמה של המבנה הנייד. 

מבנה נייד למשרד

אם אתם צריכים מבנה נייד, שניתן להעביר בקלות ממקום למקום, להתאים לכל תנאי השטח ולהשכיר לכל פרק זמן שרוצים – מבנה נייד למשרד מהווה את הפתרון המושלם עבורכם. המבנים יכולים לשמש למגוון גדול של פרויקטים – משרדי מכירות, משרדי שירות, אולמות תצוגה, קופות, משרדים ציבוריים, ועוד. כל מכולות המשרד ניתנות להתאמה אישית מבחינת גודל, עיצוב, חלוקה פנימית, תאורה, מיזוג אוויר, אפשרויות השכרה ומכירה, ופרמטרים אחרים. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להחליט מתי, איפה ולכמה זמן דרושים לכם המשרדים – ואנחנו נדאג לכל השאר – בנייה, הובלה, הקמה וחיבור לתשתיות. 

מה הם היתרונות בשימוש במבני מכולות למגורים ולמשרדים?

ישנם לא מעט יתרונות וסיבות לבחור דווקא בהקמת מבנים ניידים למגורים או למשרדים העשויים ממכולות:

  • חסכון בעלויות – בניית מבנה ממכולה זול באופן משמעותי ממבנה רגיל. העלויות יכולות להיות נמוכות ב 30% מעלות בית/משרד רגיל, ופעמים רבות אף נמוכות יותר.
  • זמן בנייה קצר – משך זמן הבנייה נע בין מספר שבועות ועד ל 2-3 חודשים, בהתאם לגודל והיקף הפרויקט. 
  • התאמה אישית לצרכיי הלקוח –  כל משרד או יחידת מגורים מותאמים לצרכיי ודרישות הלקוח מבחינת גודל, עיצוב (פנימי וחיצוני), אבזור נלווה, ועוד. 
  • עמידות בכל מזג האוויר – בזכות הבנייה האיכותית ובידוד חום/קור, המבנים מתאימים לכל תנאי שטח ולכל מזג האוויר. תוכלו לשהות בהם בנוחות בכל עונות השנה – כל השנה. 
  • בכל זמן ובכל מקום – כל מבני מכולות למגורים או למשרדים ניתנים להעברה ממקום למקום בפשטות ובקלות. מסיבה זו ניתן להשתמש באותו המבנה במספר פרויקטים שונים ברחבי הארץ. 
  • מכולות במגוון גדלים – אצלנו תוכלו למצוא מכולות בגדלים שונים למשרד ולמגורים: בגדלים הקלאסיים – 6/2.5 מ’, 12/2.5 מ’, או בגדלים בהתאמה אישית ע”י חיתוך המכולה או חיבור 2 מכולות ביחד. 
  • לזמן קצר או ארוך – את כל המבנים ניתן להשכיר לפרקי זמן שונים – החל מכמה שעות, ימים, שבועות, חודשים ועד למספר שנים. 
  • להשכרה או מכירה – תוכלו למצוא מבנה נייד למשרד או מבנים ניידים למגורים להשכרה ולמכירה, בהתאם למה שדרוש לכם. 
  • שירות מלא ומקיף – אנחנו דואגים להכול: בניית המבנה, הובלה, הקמה וחיבור לתשתיות. הצוות שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך וייתן מענה אדיב, מקצועי ומדויק בכל שאלה, בעיה ובקשה. 

מעוניינים במבנים ניידים איכותיים למטרות מסחריות, ציבוריות או למגורים? המומחים של גל-רן עומדים לרשותכם בכל עת:

 

גל-רן מקבוצת עוז

מבנה נייד למשרד, מבנים ניידים למגורים, מכולות למגורים

072-3387766