מבני שירותים לאירועים (השכרת שירותים ניידים)

אירועים, מופעים, כנסים, הפקות גדולות… יש בשפע. ושירותים?

“איפה השירותים כאן?” זו אחת השאלות הנפוצות בכל אירוע, פסטיבל, הפקה וכנס. וכדי להימנע מהמחזה הלא נעים של עמידה בתור לשירותים אנחנו מציעים לבחירתכם את מבחר מבני השירותים לאירועים הגדול ביותר כולל מבני שירותים שמכילים 10 ו-12 תאים. כולם, ברמת הידור וגימור גבוהה כולל כל אבזרי השירות והנוחות. ויש עוד כמה יתרונות:

התאמה מלאה

מגוון מבני השירותים לאירועים שלנו הוא הגדול ביותר שקיים וזאת לשם התאמה מוחלטת לכל צורך, בכל כמות תאים: שמונה, עשרה אפילו שנים עשר תאים במבנה אחד.

חיבור לתשתיות 

כל מבני השירותים לאירועים מותאמים לחיבור תשתיות מים וביוב קיימות או ארעיות. אנחנו דואגים להתחברות.

בכל תא  

דלת עם נעילה פנימית, אסלה מחרס, מיכל הדחה, תאורה, מתקן לנייר טואלט, אשפתון ופתחי אוורור.

היגיינה מוחלטת 

השירותים עובדים על הדחה במים זורמים נקיים כולל מיכל איסוף אטום מונע ריחות. בכל מבנה עמדה ובה כיור רחצה, סבוניה ומראה. ואם יש צורך אנחנו נספק גם אנשי ניקיון

הפרדה מלאה 

מבני השירותים לאירועים כוללים גם דגמים ובהם הפרדה בין שירותי גברים ושירותי נשים.

שירותים לנכים

היום זה חוק: חייבים הנגשה לנכים, אצלנו זה כבר מזמן חלק בלתי נפרד ממבני השירותים לאירועים שאנחנו מספקים.

כמו שאמרנו, שירותים תמיד צריך…

במיוחד באירועים בהם מספר המשתתפים גדול כמו: פסטיבלים, כנסים, הפקות גדולות, ימי גיבוש, טיולי חברות, בתי ספר, תנועות נוער וכדומה.

להשכרות ארוכות טווח – במקומות ציבוריים בהם השירותים הקיימים אינם עונים על הצורך הגדול. אל דאגה, כבר אמרנו שאנחנו דואגים לחיבור לתשתיות מים זורמים וביוב. גם כל ענייני ההובלה, ההנפה והמיקום באחריותנו.

כפתרון זמני – מבני שירותים לאירועים הם גם הפתרון המהיר, הנוח והמשתלם ביותר בזמן שיפוץ ושדרוג תאים קיימים, כגון: במועדוני ספורט, בריכות, מפעלים ומבני תעשיה גדולים ועוד. צריך רק להתקשר אלינו:

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת מבני שירותים לאירועים

072-3387766