מבנים ניידים להשכרה ולמכירה

המבנים מותאמים ומתאימים לצורך שלכם

לא כל תוספת או הגדלה צריכה להיות כרוכה בתכנונים הנדסיים, ביורוקרטיה של אישורים והיתרים, בניה ממושכת ויקרה. בדיוק בשביל זה נועדו המבנים הניידים להשכרה או מכירה: כי גייסתם כוח אדם לפרויקט וצריך עוד משרדים (זמניים או קבועים), כקופות למכירת כרטיסים במופעים. כל המבנים הניידים מדוגמים קומפלט: חשמל, מיזוג, תאורה, אינטרנט, ריהוט משרדי, מקלחת, שירותים, מטבחון…. הנה:

לפני הכל נתחיל בנתון חשוב במיוחד – הבטיחות.
לכל המבנים היתרי בטיחות, אישורי קונסטרוקציה
וחשמל חתומים ע”י מהנדסים וחשמלאים מוסמכים.

 המידות והמפרט  

– מכולת 6/2.5 מ’ ברוטו ובסיכום 13 מ”ר מרובע. אגב, כל המבנים מוקמים תחת פיקוח הנדסי. המפרט כולל: תאורה פנימית וחיצונית, 2 חלונות אלומיניום 1.19/0.89 מ’ מסורגים עם מגן גשם בסיסי מעל החלון, נקודות חשמל, נקודות תקשורת כמו טלפון ואינטרנט, דלת כניסה מחופת מתכת עם נעילה פנימית וחיצונית, קירות מחיפוי גס וצביעה אקרילית לבנה, הנמכת תקרה אקוסטית עם מתקני תאורה פלורסצנטיים, רצפת פי.וי.סי מהודרת דמוי פרקט, חיבור חשמל עם קופסה תקנית.

  התאמה אישית למבנה נייד  

בשפה המקצועית קוראים לזה tailor made. להתאמה מושלמת לצורך שלכם וכדי לחסוך מכם ריצות וכאבי ראש אנחנו ערוכים לסידור פנימי של המבנה לפי דרישתכם. 

כל התוספות למבנה נייד   

לא רק המבנה הפנימי נתון להתאמה אלא גם התכולה הנדרשת. כך נוכל לספק לכם גם:

  • מזגן וצלונים לחלונות
  • מטבחון במבנה הכולל: כיור, ברז מים, ארונית משטח עבודה ואופציה למקרר.
  • שירותים צמודים במבנה נייד. תא השירותים כולל: אסלה מחרס, מיכל הדחה, מתקן לנייר טואלט, כיור, ברז, סבוניה, מתקן לנייר ניגוב ידיים, מתלה, נעילה פנימית וחיצונית. 
  • אפשרות מקלחת צמודה במבנה הנייד. תא המקלחת כולל: ראש טוש, ברז מים חמים קרים, אטמור, מתקן לסבון/שמפו, וילון מקלחת. מתלה לבגדים ומגבת, נעילה פנימית וחיצונית

הכאב ראש עלינו  

הובלה, הנפה, התקנה, חיבור לתשתיות, אספקת כל התוספות הנדרשות. הכל. זו המומחיות שלנו וזה השירות שלנו.  

כל שנותר לכם להחליט הוא לאיזו תקופה דרושים לכם המבנים הניידים, כמה כאלה צריך לספק ואת שיטת ההתקשרות – מבנים ניידים להשכרה. מבנים ניידים למכירה…– איך שנוח לכם. ככל שתקופת השכירות מתארכת אפשרות הרכישה הופכת ליותר יותר משתלמת. נשמח לסייע לכם בהמלצות חשובות ובייעוץ. צריך רק להתקשר אלינו:

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת ומכירת מבנים ניידים

072-3387766