מבנים ניידים למכירה

מבנה נייד ואיכותי המתאים באופן מושלם למה שדרוש לכם

הקמה, בנייה או הרחבה של מבנים אינם חייבים להפוך לתהליך ארוך ויקר המצריך אישורים ותכנונים הנדסיים מורכבים. במיוחד כאשר השוק מציע פתרונות אחרים – מהירים, איכותיים וברי השגה – אשר מאפשרים להקים מבנים מודרניים בזמן קצר ובעלות נמוכה יותר באופן משמעותי. מבנים ניידים למכירה מתאימים לבנייה והקמה במגוון רחב של פרויקטים במגזר הפרטי והעסקי, ומאפשרים גמישות רבה והתאמה מרבית לדרישות הלקוח. 

 עלויות נמוכות וזמן בנייה קצר

היתרון המרכזי ביותר של מבנים ניידים הוא העלות המשתלמת והבנייה המהירה. התכנון, ההובלה, ההקמה והחיבור לתשתיות נעשים בתוך זמן קצר הנע בין מספר שבועות לכמה חודשים, בהתאם לגודל ומורכבות הפרויקט. המחירים הנוחים מאפשרים לקבל החזר גדול יותר מההשקעה וליהנות ממבנה איכותי המתאים לכל כיס. 

מבנים ניידים הניתנים להעברה בקלות 

הפרויקט הסתיים או עבר למיקום אחר? ניתן להמשיך ולהשתמש באותם המבנים במיקום החדש. מבנים ניידים ניתנים להעברה בקלות ממקום למקום באמצעות מנוף. ההליך מתבצע במהירות ונחשב לבטיחותי. אין צורך באישורים מסורבלים והכל נעשה תחת פיקוח אנשי מקצוע מהתחום. 

המבנים עמידים בכל תנאי מזג האוויר

המבנים עשויים מחומרים העמידים לחום וקור ומתאימים לכל מזג האוויר ולכל אזור גיאוגרפי בארץ. בזכות איכות החומרים המבנים יכולים להחזיק מעמד במשך שנים מבלי להחליד או לקרוס. גם התחזוקה של המבנים פשוטה למדי ואינה מצריכה הכשרה מיוחדת בתחום.

התאמה למגוון פתרונות בנייה

מבנים ניידים למכירה מתאימים למגוון גדול של פרויקטים במגזר העסקי והפרטי כאחד. לרוב המבנים משמשים בתור:

• בתי מגורים
• בתי נופש
• צימרים
• משרדים
• מבנים באתרי בנייה
• מעונות סטודנטים
• תוספות בנייה למבנים קיימים
• ועוד…

עיצוב ותכנון המותאמים לצרכי הלקוח

לכל לקוח ולכל פרויקט דרישות וצרכים שונים, שמבנים רגילים לא תמיד מאפשרים לממש בשל העלויות הגבוהות או האישורים הנדרשים. המבנים ניתנים לעיצוב מרבי לפי צרכי הלקוח כבר משלבי התכנון המוקדמים. התוצר הסופי מאפשר ליצור חלל מרווח, מודרני, נוח ומותאם אישית. בתוך מבנים ניידים למכירה ניתן להוסיף חלוקה פנימית לחדרים, מערכת נעילה חכמה, מיזוג אוויר, תאורה, חדר שירותים, מקלחת, מטבחון מאובזר, חלונות, מרפסת חיצונית, מערכות אבטחה ועוד. ניתן להתאים לתוך המבנים את כל הציוד הדרוש לאדם או לעסק.

לכל פרק זמן שתבחרו 

פתרון בנייה זה מתאים למגוון גדול של פרויקטים לטווחי זמן שונים. ניתן להקים מבני קבע או מבנים זמניים. מבנים ניידים להשכרה מתאימים ללקוחות הזקוקים למבנה לזמן מוגבל בלבד. בכל מקרה – של מכירה או השכרה – תקבלו מבנה איכותי בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים, אשר יאפשר לכם להקים חלל מודרני ובטיחותי למגורים, עבודה או לכל צורך אחר. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת:

גל-רן מקבוצת עוז

מבנים ניידים למכירה

072-3387766