מחסן נייד למכירה והשכרה

מקום, תמיד חסר מקום לאחסנה. אז זהו… כבר לא.

יש בעלי מקצוע שרכב העבודה שלהם הוא גם המחסן. שם יש את כל הציוד וברוב המקרים זהו ציוד יקר וחיוני. אחרים מנצלים את מרפסת השירות בבית כמחסן לכלי עבודה. בשני המקרים המקום צר והסיכון גבוה. למעשה, בכל בית חסר מקום אחסנה: פריטים שרוצים לשמור, רהיטים, חפצים שהלב לא נותן לזרוק אבל אין איפה למקם אותם. מחסן נייד למכירה הוא הפתרון:

14.5 מ”ר של אחסנה יעזרו?  

מידות המחסן הנייד למכירה הם ששה מטרים על שתיים וארבעים ובסיכום 14.5 מ”ר מרובע. אם נחשב גם את הגובה (2.2 מ’) נקבל נפח איחסון של מעל 30 קוב. מספיק מקום לאחסן את כלי העבודה, את הרהיטים שלא רציתם לזרוק, תכולת בית, ספרים בארגזים… תחליטו אתם מה לשים במחסן.

מינימום טרחה מבחינתך  

למעשה לקחנו מכולה והפכנו אותה למבנה נייד שמשמש על פי הצורך גם כמחסן. לא צריך לבנות מחסן, גם האישורים הנדרשים מהרשות הם לא כמו הבירוקטיה הנדרשת בבניית מחסן מאבן או כל חומר אחר. צריך לזכור את המילת המפתח – מבנה נייד ולא מבנה קבוע.

 מחסן אצלנו זה מחסן קומפלט  

מחסן זה לא רק קירות רצפה ותקרה. מחסן אצלנו זה גם המפרט הבא שמגיע עם כל מבנה לאחסנה:

  • לוח חשמל חד פאזי / תלת פאזי. תאורה. שקע חשמל.
  • נקודת מים חיצונית צמודה למחסן.
  • חלון 40 ס”מ *40 ס”מ, מסורג. 
  • דלת כניסה עם נעילת מנעול רתק.
  • קיימת אפשרות למיגון המחסן.
  • גג המחסן מצופה ביריעות ביטומניות.

איך שמתאים לך  

קיימת אפשרות להוספת פרטים לפי צורך שלך במבנים ושטח אחסנה: יש לך שטח גדול, חצר גדולה? אפשר להציב כמה מחסנים ניידים צמודים זה לזה. השטח לא גדול? ניתן להניח אחד על השני – אחד מחסן שני משרד. רוצה בצמוד שירותים? אין בעיה, גם את זה נוכלח לספק.

אבל קודם כל בטיחות  

חשוב לדעת ולהדגיש: הבטיחות. לכל המבנים היתרי בטיחות, אישורי קונסטרוקציה וחשמל חתומים ע”י מהנדסים וחשמלאים מוסמכים.

גל-רן מקבוצת עוז

מחסן נייד להשכרה או מכירה

072-3387766