מכולות קירור ומכולות הקפאה

הפתרון המהיר והזול הן כגיבוי לאחסנה קרה והן כאמצעי עיקרי

מי כמוך יודע כמה מורכב, יקר, ארוך ומייגע הוא תהליך בניית מחסן קירור או הקפאה. הבעיה גדלה כאשר נפח האחסנה משתנה ודורש פעם מחסן גדול יותר ופעם מצומצם. בדיוק כאן נכנס הפתרון האידיאלי – מכולות קירור או מכולות הקפאה. ניתן לשכור לתקופות קצרות או ארוכות. ויש עוד כמה יתרונות:

התאמה לכל צורך 

מכולה בגודל 6/2.4 מ’ (כ-30 קוב’ נפח אחסון) או מכולה כפולה בגודל 12/2.4 מ’ (כ-60 קוב נפח אחסון). כמובן שאפשר להזמין כמה מכולות קירור או מכולות הקפאה דרושות. 

העמסה נוחה ויעילה 

מאחר והמכולות נועדו לאחסנה בכל מיני צורות ואופנים לבחירתך שני סוגי מכולות: האחד – עם דלתות צד. השני – בעלות דלתות צד + דלתות מכולה המאפשרות הכנסת אמצעים ע”י מלגזה.

ומה עוד במפרט?  

כל המכולות להקפאה וקירור הן בעלות פעמון אזעקה, תאורת פנים 24 v, פתיחה פנימית, טמפרטורת קרור במכולת הקרור עומדת על – +3 מעלות. טמפרטורת ההקפאה מכולת ההקפאה – -18 מעלות.
ואם יש צורך בשקע 380 V 32A 18 A לפאזה, גם ניתן להתקין. המכולות כמובן מתחברות לחשמל וגם נתמכות ע”י גנרטור למקרה של הפסקת חשמל.

כידוע מכולות קירור ומכולות הקפאה דורשות הובלה מיוחדת, תכנון מסלול הגעה מדוקדק, יכולת פריקה איכותית כמו שימוש במלגזה כבדה או מנוף בעל כושר הרמה גבוה במיוחד. גם את כל אלה נשמח לבצע עבורך באופן המקצועי והאחראי ביותר, הרי מכולות ומבנים ניידים זו ההתמחות שלנו.

גל-רן מקבוצת עוז

מכולות קירור | מכולות הקפאה

072-3387766