השכרת מקלחות ניידות

אבל לא סתם מקלחת אלא מקלחות מים חמים קרים

הייתם כבר מוכנים להסתפק במיכל תלוי עם ברז חצי פתוח… העיקר להתקלח. למה לכם? אם כבר אז כמו שצריך – השכרת מקלחות ניידות שמספקות לכם: מים חמים קרים (כבר אמרנו…), תא פרטי מרווח עם וילון מקלחת, מתלה לבגדים. ויש עוד:

 מקלחת כמו בבית  

כבר דיברנו על מים חמים קרים, ועל התאים המרווחים במידות 1×1.2 מ’, טוש (או אם תרצו לקרוא לו ‘דוש’), נעילה פנימית, מתלה לבגדים, וילון לפרטיות, מתקן לסבון ושמפו, אשפתון, תאורה. וגם, ניתן להוסיף בצמוד גם כיור, מראה, מתקן לנייר וניגוב ידיים. 

מקלחות לכל מקום  

לבחירתכם השכרת מקלחות ניידות נגררות המתאימות יותר לשטח ולמיקום בתנאים קשים, או השכרת מבני מקלחות יבילים המתאימים יותר למקומות מוסדרים והמכילים עד 10 תאים במבנה, כולל אפשרות הפרדה בין נשים וגברים.

מקלחת לכל צורך  

לא חסרות הזדמנויות שהשכרת מקלחות ניידות זה הפתרון בשבילן. איפה דרושות לכם מקלחות ואין או אין מספיק? מועדוני ספורט, מפעלים, משרדים, חצרות בתים, חוף הים, גגות, אירוע בשטח, פסטיבל, הפקה גדולה, טיול מדברי . . . המקלחות הניידות מיועדות לא רק לאירועים קצרים אלא גם להשכרות ארוכות טווח וכפתרון זמני בזמן שיפוץ או הרחבת מקלחות קיימות במקומות עבודה, מועדוני ספורט וכדומה.

תשתיות וניקיונות  

תאי המקלחות הניידות מתחברים לתשתיות קיימות או ארעיות, מלאכה המבוצעת על ידי צוותי ההתקנה שלנו. חברה מנוסים בתחום. ואם תרצו יש נוכל לספק גם כונני ניקיון לתאי המקלחות.

מקלחות ההתמחות שלנו. 

השכרת מקלחות ניידות, שירותים ניידים, קרוואנים,,, בעצם כל מה ש”זז”. אבל לא סתם. רק מהודר ומפואר, עם כל השירותים הנילווים, בכל סדר גודל נדרש, לכל מקום שצריך, ובלוחות זמנים קצרים, כי תמיד יש משהו שרק ברגע האחרון נזכרים כמה חשוב שיהיה. צריך רק להתקשר אלינו:

גל-רן מקבוצת עוז
השכרת ומכירת מקלחות
ניידות מים חמים קרים

072-3387766