מקלחות ניידות

ת’אמת, אין כמו מקלחת טובה. במיוחד כשאתם תקועים אי שם…

ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בצוות הפקה שקרע את עצמו כל היום, טיול שטח או אפילו חופשה של כמה ימים על חוף בודד. זהו, יותר לא צריך שמישהו יחזיק את הג’ריקן מעל לראש כי בא לך להתקלח (זריז… כי אין מים), לא לבקש שיחזיקו לך מגבת (כדי שלא יראו…) ובלי לטבול את הרגליים בבוץ שנוצר מתחת למקלחת המאולתרת (נראה אותך מכניס את הרגליים למכנסיים…). בדיוק בשביל זה יש מקלחות ניידות:

מתאים… בטח מתאים  

חסרות הזדמנויות בהן כל אחד אומר לעצמו בלב: “מה זה מתאים לי עכשיו מקלחת טובה!” לינה בשטח, לצוות העובדים בתנאי שדה, להפקות סרטים, מופעים, פסטיבלים ואירועים בטבע, לטיולי מדבר, מחנה או מרכז כינוס בשטח, אפילו חתונה בטבע שבדרך כלל נמשכת עד לשעות הקטנות ותמיד צריך להתרענן ולהפיג אלכוהול לפני פרידה. 

למה רק מקלחת אחת?  

בעצם למה לא 4 תאים? ששה? אפילו עשרה תאים. רק תגידו כמה דרוש לכם, יש לנו את מגוון תאי המקלחות הניידות הגדול ביותר ואשר מותאם לכל צורך ובכל סדר גודל.

 אם כבר מקלחת אז…  

כמו בבית. תאים מרווחים, מים חמים/קרים, מתלים לבגדים, וספסל להניח את הדברים, וילון, סבוניה מראות. כן, מקלחת צריכה את התנאים שלה כדי להיות באמת מקלחת. וזו הסיבה מדוע תאי המקלחות הניידות שלנו התחילים ברמת “מהודר” ומגיעים יד לרמת “מפואר”.

 נשים לחוד גברים לחוד  

יש מקומות ומקרים בהם זה לא רק חשוב אלא גם מחויב המציאות. מעסיק חייב לספק את אותם תנאים לנשים וגברים. אז יש לנו מקלחות ניידות עם הפרדה בין תאי הנשים ובין תאי הגברים

וגם במקומות עבודה מסודרים  

כאשר המקלחות הקיימות בשיפוצים או כשיש צורך לתגבר את מספר תאי המקלחות הקיימים, הכי פשוט, יעיל וחסכוני לשכור מבנה מקלחות ניידות. באחריותינו להוביל, למקם, להתחבר לתשתיות. אפשר לזמן קצר, אפשר השכרה ארוכת טווח. הכל לפי הצורך שלכם. 

היגיינה וסניטציה הולכים ביחד. 

רק טבעי שמי שמספק לכם את השירותים הניידים יציע גם מקלחות ניידות. זה בא מאותו עולם תוכן, מאותם צרכים ומבחינתנו זה תמיד יהיה בסטנדרטים הכי גבוהים, בכל היקף נדרש, בכל מקום ובמרבית המקרים גם בהתראה קצרה. צריך רק להתקשר אלינו:

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת ומכירת מקלחות ניידות

072-3387766