משרדים ניידים למכירה והשכרה

להשכרה… למכירה… לתקופה ארוכה… קצרה. מקסימום יעילות במינימום תקציב.

אין עסק שלא צריך עוד מקום. להקטין צפיפות, לייצר מידור, בגלל פרויקט זמני שלהקמתו או ניהולו צריך להקצות ולארגן מקום לעוד עובדים… לא חסרות סיבות, הזדמנויות ומשימות שדורשות את הגדלת המשרדים. לא צריך לשכור משרדים בבניין השכן (אם יש כאלה בסביבה…) וגם לא להיכנס להוצאות אדירות וכאבי הראש הכרוכים בבניית תוספת למבנה הקיים. משרדים ניידים למכירה או להשכרה. ויש לכך יתרונות רבים:

הבטיחות מעל לכל 

כל המשרדים הניידים מוקמים תחת פיקוח הנדסי, והם בעלי היתרי בטיחות, אישורי קונסטרוקציה וחשמל חתומים ע”י מהנדסים וחשמלאים מוסמכים.

כמו כל משרד רק נייד  

מכולת 6/2.5 מ’ ברוטו ובסיכום 13 מ”ר מרובע. אגב, כל המבנים מוקמים תחת פיקוח הנדסי. המפרט כולל: תאורה פנימית וחיצונית, 2 חלונות אלומיניום 1.19/0.89 מ’ מסורגים עם מגן גשם בסיסי מעל החלון, נקודות חשמל, נקודות תקשורת כמו טלפון ואינטרנט, דלת כניסה מחופת מתכת עם נעילה פנימית וחיצונית, קירות מחיפוי גס וצביעה אקרילית לבנה, הנמכת תקרה אקוסטית עם מתקני תאורה פלואורסצנטיים, רצפת פי.וי.סי מהודרת דמוי פרקט, חיבור חשמל עם קופסה תקנית.

התאמה אישית עם כל התוספות  

את המבנה הפנימי של המשרדים הניידים אנחנו נארגן בדיוק על פי הצורך ולחסוך ממך את הזמן והריצות
שהסידור הפנימי של המשרד דורש. ויש גם תוספות לא פחות חשובות:

  1. איך אפשר בלי? במדינה כמו שלנו חובה להתקין מזגן וצלונים לחלונות.
  2. קפה? תה? חלב? אפשר גם להוסיף מטבחון ובו: כיור, ברז מים, ארונית אחסון ואופציה למקרר. 
  3. זה ברור. שירותים צמודים למשרד הנייד שכוללים: אסלה מחרס, מיכל הדחה, מתקן לנייר טואלט, כיור, ברז, סבוניה… 
  4. ויש גם אפשרות מקלחת צמודה או כמה מקלחות במבנה נפרד כולל: ראש טוש, ברז מים חמים קרים, אטמור, מתקן לסבון/שמפו, וילון מקלחת. מתלה לבגדים ומגבת, נעילה פנימית וחיצונית.

הכאב ראש עלינו  

הובלה, הנפה, התקנה, חיבור לתשתיות, אספקת כל התוספות הנדרשות. הכל. זו המומחיות שלנו וזה השירות שלנו.

כמה שצריך 

לכמה זמן שצריך ובשיטת ההתקשרות הנוחה לך. החל מאספקת משרד נייד אחד ומעלה… ועד כמה שדרוש לך. זה יכול להיות להשכרה ארוכת טווח, קצרת טווח וזה יכול להיות רכישה של משרדים ניידים – איך שנוח לך ובדרך שהכי נוחה לך כלכלית ותקציבית. נשמח לסייע בהמלצות חשובות ובייעוץ. צריך רק להתקשר אלינו:

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת ומכירת משרדים ניידים

072-3387766