משרדי מכירות להשכרה

פתרון מושלם למשרדים באתרי בנייה, פרויקטים בשטח ומגוון אירועים… בכל מקום ולכמה זמן שתצטרכו!

עולם העסקים הדינמי נמצא כל הזמן בתנועה ובהתפתחות, מה שמצריך תוספת של משרדים לפרויקטים שיווקיים שונים. אחרי הכל, לעולם אין דבר כזה כמו יותר מדי שטח משרדי. במיוחד כאשר מדובר באזורים עירוניים צפופים ובעלויות בנייה גבוהות. משרדים ניידים מהווים פתרון מצוין לפרויקטים שונים ברחבי הארץ ומספקים אלטרנטיבה משתלמת להשכרה או בנייה של מבנים קבועים. משרדי מכירות להשכרה ולמכירה ניתנים להתאמה אישית לכל לקוח בהתאם לצרכיי העסק והתחום ממנו הוא מגיע.

הרבה יותר ממשרד רגיל

משרד מכירות צריך לשדר שילוב של ייצוגיות ופונקציונליות, על מנת לאפשר ללקוחות להתרשם מהפרויקט החדש ובו בזמן לאפשר לעובדים לבצע את תפקידם בצורה המיטבית. המשרדים שלנו משלבים בין עיצוב אלגנטי ומודרני ופונקציונליות גבוהה, הבאים לידי ביטוי במבנים איכותיים ומותאמים אישית לצרככם ולצרכיי העסק שלכם. בכל משרד תקבלו נקודות חשמל ותקשורת, דלת כניסה אמינה עם מערכת נעילה פנימית וחיצונית, קירות עם חיפוי גבס, צביעה אקרילית, מתקני תיאורה איכותיים, רצפה דמוית פרקט וחיבור לחשמל.

וזה עוד לא הכל! בכל משרד תוכלו להוסיף מערכת מיזוג אוויר מתקדמת, מטבחון, שירותים ומקלחת במבנה או במבנה נפרד צמוד.

כל השירותים הדרושים לך במקום אחד

אצלנו תקבלו את כל השירותים הדרושים להקמת מבנה נייד במקום אחד. אנחנו נלווה אתכם מרגע הזמנת משרדי מכירות להשכרה או מכירה ולאורך כל תקופת ההתקשרות אתנו. השירותים שלנו כוללים הובלה, הנפה, התקנה, חיבור לתשתיות, והכל תחת פיקוח הנדסי צמוד להבטחת האיכות והבטיחות. היתרון הגדול ביותר של ריכוז כל השירותים במקום אחד הוא החיסכון המשמעותי בזמן ובעלויות!

פתרון מושלם למגוון פרויקטים בתחום השיווק והמכירות

המשרדים מהווים פתרון יעיל, נוח ומשתלם לכל סוג פרויקט, כולל אתרי בנייה וחברות נדל”ן, אולמות תצוגה, תערוכות, אירועים ועוד. ניתן להקים את המשרדים במהירות באתר או במיקום הנבחר ולהתחיל להשתמש בו לעבודה שותפת. הבניה וההספקה מתבצעות בזמן קצר בהרבה מבניית מבנה רגיל ובעלות נמוכה יותר באופן משמעותי.

לכל פרק זמן ובכל מקום

מאחר וכל המבנים ניידים ניתן להשתמש בהם בפרויקטים ובמיקומים שונים. כשמסתיים פרויקט אחד, אין צורך להתחיל לתכנן ולחפש משרד מהתחלה. ניתן לקחת את הדגם המוכן עם כל האלמנטים הדרושים המוכנים כבר בפנים ולהעביר לאתר של פרויקט הבא. הדבר חיוני במיוחד בפרויקטים הקשורים לבנייה, פיתוח אזורי, הזדמנויות עסקיות חדשות, ועוד. המשרדים ניתנים לרכישה או להשכרה לכל פרק זמן הדרוש לכם בהתאם לצרככם.

צרו קשר עם הנציגים שלנו

אצלנו תמצאו מבחר גדול של משרדי מכירות להשכרה בתל אביב, משרדי מכירות להשכרה במרכז ובכל חלקי הארץ! מוזמנים ליצור קשר עם הנציגים שלנו לקבלת מענה שירותי ואדיב והצעה אטרקטיבית ומשתלמת!

גל-רן מקבוצת עוז

מכירת והשכרת משרדי מכירות

072-3387766