מתקני חימום מים בסולר (תעשייתים), בגז וחשמלי (אטמור)

לא רק למקלחות אלא לכל צורך באספקת מים חמים

מאחר ואנחנו כבר הצטיידנו במתקני חימום כדי לספק מקלחות מים חמים, הרחבנו את המגוון גם למתקני חימום מים בגז ובסולר ולא רק בעבור המקלחות שלנו. זה יכול להיות למקלחות קיימות במקום העבודה, בחדרי כושר, במלתחות בריכות השחיה, למטבחים ותחליף זמני למתקני חימום שדורשים שיפוץ או תיקון ועוד. המגוון הרחב מציע מענה לכל סדר גודל ודרישה מתא מקלחות בודד ועד לאספקת מים חמים ל-800 מקלחות ביום. הנה קשת האפשרויות והיתרונות:

מתקני אטמור  

אלה פועלים על חשמל ומספקים מים חמים במיידי והם מיועדים בעיקר לתאי המקלחות הניידות שאנחנו משכירים או מוכרים.

 מתקני חימום מים בגז  

מתקני חימום מים בינוניים הפועלים באנרגיית גז ומסוגלים לייצר מים חמים למספר מקלחות במקביל בנגררי ומבני המקלחות שלנו.

מתקני חימום מים בסולר  

המתקנים התעשייתיים בעלי תפוקה של 200,000Kcal – 300,000Kcal. מתקני חימום אלה מופעלים באמצעות סולר, והם מתאימים להשכרה לכל פרק זמן (קצר עד ארוך טווח) למקומות עבודה, מועדוני ספורט, בריכות שחייה בהם יש מלתחות עם מקלחות. מתרנים אלה מהווים גם כפתרון זמני לשיפוץ מבנים או תקלה במתקנים קיימים.

התקנה עלינו  

כל עוד מדובר במכשירי החשמל (אטמורים) החיבור הוא חיבור פשוט לחשמל. לעומת זאת במתקני חימום מים בגז ובסולר ההתקנה מתבצעת ע”י צוותי סניטציה במקרה של מתקני הסולר וע”י טכנאי גז מוסמך במקרה של מתקני הגז.  

אספקת מתקני חימום מים בגז, סולר וחשמל מהווה ערך מוסף לרמת השירות ולקשת המוצרים שסניטציה מספקת. עובדה זו גם מאפשרת לנו להציע לכם רמת מחירים משתלמת ואטרקטיבית במיוחד, על אחת כמה וכמה כאשר ההזמנה משלבת תאי מקלחות עם מתקני חימום מים. ומהירות האספקה – כמו תמיד – מספיק לנו התראה קצרה והכל מוכן, מותקן ומזומן. צריך רק להתקשר אלינו:

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת מתקני חימום מים בגז

072-3387766