קניית מכולה

מבני מכולה לכל מטרה… בכל גודל… בהתאמה אישית לפרויקט או לאירוע!

ישנם אירועים ופרויקטים רבים המצריכים מאיתנו להרחיב את שטח הפעילות ולהקים מבנים נוספים. הדבר נכון לכל התחומים – במישור העסקי, הציבורי והפרטי. עם זאת, הבנייה לא תמיד עומדת בקצב של הדרישה, וכתוצאה מכך המחירים ממשיכים לעלות והתמורה המתקבלת רק פוחתת. ככל שהשוק מתפתח – כך הצרכים משתנים. לפעמים העסק יזדקק למבנה קטן לתקופה קצרה ובפעמים אחרות למבנה גדול לתקופה ארוכה, וכן הלאה. המבנים הסטנדרטיים לא תמיד נותנים את המענה שהחברה או הארגון זקוקים לו. ובדיוק כאן נכנסות המכולות ומציעות מבנים ניידים המותאמים לצרכים שונים ולפרויקטים מגוונים. השכרת או קניית מכולה מהווה פתרון יעיל, מהיר ומשתלם.

מכולה לכל מטרה 

מכולות הן מבני מתכת חזקים ויציבים שניתן להתאים לשימושים שונים, ולהקים אותם בכל מקום ובכל סוג שטח. מבנים העשויים ממכולה יכולים לשמש בתור:

בהתאמה אישית לכל פרויקט

המומחים של חברת גל-רן יעזרו לכם בבחירת המכולה הנכונה ביותר עבורכם ובהתאמתה לצרככם. בין אם אתם צריכים מכולה לעבודה, בתור משרד או למגורים – לנו יש את הפתרונות המתאימים לכך. המכולות מגיעות בגדלים של 6/2.5 מ’ או 12/2.5 מ’, אך ניתן להקטין אותן או להגדיל ע”י חיבור שתי מכולות ביחד. כתוצאה מכך – ניתן להתאים את המבנה לגודל השטח העומד לרשותכם.
השכרת או קניית מכולה מהוות פתרון פשוט ויעיל לדרישות המשתנות של העסק. יכולת להעניק פתרון מדויק ואיכותי אינה נגמרת רק בהתאמת הגודל. כל מכולה ניתנת לעיצוב ולשינויים פנימיים בהתאם לצרכיי הלקוח: הוספת מחיצות פנימיות, מקלחות, שירותים, מטבחון, ציפוי עץ, ציפוי אבן, עיצוב בגבס, מרפסת חיצונית; התקנת חלונות ודלתות, מיזוג אוויר, מערכת תאורה, כיורים, אסלות, ועוד.

חוסכים לכם את הכאב ראש

במקום שתצטרכו להתרוצץ בין הספקים השונים, אצלנו תוכלו ליהנות משירות מלא במקום אחד. הצוות המקצועי שלנו ידאג לבנייה, הובלה והקמה של מבני המכולה. כל התהליך מתבצע בפיקוח הנדסי הדוק ובתיאום עם אנשי מקצוע שונים מהתחום. 

מבנה נייד הניתן להעברה ממקום למקום

השכרת או קניית מכולה תאפשר לכם ליצור מבנים ניידים, חזקים ועמידים, אשר ניתן להעבירם בקלות ממיקום אחד לאחר. בזכות הניידות ניתן להשתמש באותם המבנים בפרויקטים ובאירועים שונים. 

חסכוני ומשתלם

מבנים העשויים ממכולות מאפשרים לכם לחסוך בכמה היבטים חשובים:

  • חסכון בעלויות
  • חסכון בזמן
  • חסכון במשאבים
  • חסכון בזיהום אוויר

מדובר בפתרון שלא רק משתלם כלכלית, אלא גם מאפשר לכם לצמצם את זיהום האוויר ואת ניצול המשאבים הטבעיים. 

למכירה ולהשכרה

חברת גל-רן מציעה מגוון אפשרויות אטרקטיביות להשכרת או קניית מכולה. לרשותנו עומד מבחר גדול של מבני מכולות שיכולים לשמש אתכם באירועים ובפרויקטים שונים, בתור שירותים, מקלחות, משרדים, מבני מגורים, ועוד. 

יחס אישי וליווי צמוד

הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם בכל שלבי העבודה, החל משלב הייעוץ והתכנון ועד לשלב ההקמה של המבנה. מוזמנים ליצור אתנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ והתרשמות:

 

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת או קניית מכולה

072-3387766