קרוואנים למכירה יד 2

ישנן לא מעט הזדמנויות המצריכות בנייה של מבנים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. עם זאת, בנייה רגילה לא תמיד נותנת את המענה המתאים לצרכים האלו, מפני שהתהליך יכול להימשך זמן רב, תוך כדי השקעה לא מבוטלת של עלויות ומשאבים. ולא רק זה – מבנה רגיל תמיד נישאר באותו המקום ולא ניתן להעביר אותו לאזור אחר בסיומו של פרויקט. קיימים פתרונות בנייה אחרים, המאפשרים לחסוך בזמן ובעלויות, מבלי להתפשר על הנוחות או על האיכות – מבני קראוונים למכירה יד 2. המבנים עשויים ממעטפת מכולות, מעטפת פנל מבודד או מעטפת צמנטבורד. המבנים חזקים ואיכותיים ומציעים מגוון רחב של פתרונות בסטנדרטים גבוהים ללא פשרות.

פתרון בנייה מתקדם לכל מטרה 

המבנים נבנים מחומרי גלם עמידים וחזקים, שניתן להשתמש בהם למטרות שונות ומגוונות, כגון: באתרי בנייה, חברות אבטחה, מפעלים, אולמות תצוגה, כנסים, מכולות משרד, כיתות לימוד, מכולות למגורים, מעונות סטודנטים, צימרים, ועוד.
מבנים, משרדים ואף שכונות קרוואנים הולכים וזוכים לפופולריות גוברת ברחבי העולם וגם בישראל, בזכות הנגישות הגבוהה, הגמישות ונתינת מענה מדויק לכל פרויקט ואירוע.

חסכון בזמן

נמאס לכם מזמני בנייה ממושכים ולא משתלמים? מפרויקטים שהופכים לבוץ טובעני שקשה לצאת ממנו? עם מבנים ניידים תוכלו להימנע מהמלכודות האלו וליהנות ממבנה איכותי בתוך זמן קצר מרגע ההזמנה. המומחים של גל-רן ידאגו לבנייה, הובלה והקמה – והכל בתוך זמן קצר יותר באופן משמעותי מבנייה רגילה.

חסכון בעלויות

אנו מציעים מבחר איכותי של מבני קרוואנים למכירה יד 2 במחירים משתלמים ואטרקטיביים במיוחד. תוכלו לצמצם בעלויות הבנייה מבלי להתפשר על איכות התוצאה הסופית.

אפשרות להעברה ממקום למקום

אחד היתרונות הבולטים של מבנים מבנים ניידים, הוא היכולת להעביר את המבנה לאזור אחר בעת הצורך. כך לא תצטרכו לבנות מבנה חדש בכל פעם שהפרויקט או האירוע עוברים מקום או כאשר אתם מחליפים אזור מגורים.

מבנה חזק, עמיד ואיכותי

אנו משתמשים בחומרים איכותיים, אבזור ברמה גבוהה ובציוד מתקדם, על מנת ליצור מבנים ניידים למכירה ולהשכרה בעלי כושר עמידות גבוה לנזקי הזמן ולפגעי מזג האוויר.

בהתאמה לצרככם

גם מבני קרוואנים למכירה יד 2 שלנו ניתנים להתאמה לפי מה שדרוש לכם מבחינת אבזור, חלוקה פנימית, ועוד. ניתן לחתוך מכולה, לחבר מספר מכולות או להציב אותן אחת על השנייה. ניתן גם ליצור חלוקה פנימית למספר חדרים הרצוי, להוסיף מטבחון, שירותים, מקלחת, מערכת תאורה, מערכת נעילה, מערכת אוורור, ועוד.

רמת בטיחות גבוהה

כל המבנים שלנו מוקמים תחת פיקוח אנשי מקצוע מובילים מהתחום, כולל מהנדסים, חשמלאים, ומומחים נוספים. אנו נדאג לכל היתרי בטיחות, אישורי קונסטרוקציה וחשמל, ועוד. אתנו אתם תמיד בידיים אמינות, בטוחות ומקצועיות!

ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך

אנו נלווה אתכם בכל השלבים – החל מהפנייה הראשונה, התכנון, הבנייה, ועד לסיום ההקמה. אנשי המקצוע שלנו יעמדו לרשותכם בכל עת, בכל שאלה ובקשה. צרו קשר – הנציגים שלנו מחכים לשמוע מכם:

 

גל-רן מקבוצת עוז

קרוואנים למכירה יד 2

072-3387766