קרוואנים נגררים וחדרי אירוח ניידים

מה שמתאים לכם – לטיולים, לאירועים בטבע או כחדרי אירוח יוקרתיים למפיקים במופעי אמנים ופגישות אח”מים.

מזל טוב המשפחה התרחבה! אל הקשת הרחבה של הנגררים והניידים שלנו – שירותים, מקלחות, מבני משרדים, קופות, מגורים, מכולות קירור והקפאה – מצטרפים גם קרוואנים נגררים לטיולים וחדרי אירוח ניידים יוקרתיים. יש דרישה ואנחנו מספקים את הצורך, וכמו תמיד, ברמה הגבוהה ביותר עם מגוון האפשרויות הרחב ביותר. הנה: 

  • קרוואנים נגררים לטיולים להשכרה או לרכישה במבחר גדלים ורמות הידור 
  • חדרי אירוח לחתן ולכלה, אירוח משפחות באירועים בטבע 
  • חדרי אירוח ניידים יוקרתיים למפיקי מופעים, לאירוח אמנים ואח”מים 

מי צריך בית מלון 

אתם נוסעים לחופשה ואחריכם נוסע בית מלון קטן או צימר. עוצרים איפה שרוצים – מעיין שאף אחד לא מכיר בנגב, חוף שקט ומקסים, חורשת אורנים מבודדת – נשארים כמה זמן שמתאים ולרשותכם עומדים 24/7: מטבח, פינת אוכל, מיטות מפנקות, מיזוג אוויר, מקלחת ושירותים ואם תרצו גם מקרר ומקפיא גדולים, מיקרוגל, אורות אווירה ומערכת מולטימדיה הכוללת טלויזיה DVD ורדיו. זה חופש!!!

בדיוק בשביל חופשות כאלה אנחנו מציעים לכם מגוון קרוואנים נגררים במבחר גדלים, רמות הידור ופינוקים. טלפון אחד אלינו 072-3387766 ובילוי נעים.

חתונה בטבע במחלקה ראשונה

אין על חתונות בטבע. זה מיוחד, פתוח, האויר והאוירה שונים לגמרי, אבל זה גם היום בו החתן והכלה צריכים את התנאים המפנקים ביותר, להתארגן לפני, להתרווח אחרי, להתקלח, להסתדר, להתלבש… אבל בטבע אין את כל התנאים לכך. מי אמר? 

בדיוק כמו שאנחנו דואגים לנוחות של האורחים עם מגוון תאי השירותים הניידים, כך אנחנו דואגים גם לזוג הטרי עם חדרי האירוח הניידים שכוללים הכל: שירותים פרטיים, מקלחת, מיזוג אויר, אורות אווירה ומערכת מולטימדיה הכוללת טלויזיה DVD ורדיו מיטות. אם חתונה בטבע אז במחלקה ראשונה. ולא צריך לעשות הכנות – התקשרו 072-3387766 ושיהיה במזל טוב. 

אמנים זה זן מפונק. גם אח”מים.

אח”מים, אמנים, במיוחד להקות מחו”ל במופעי ענק מורגלים ואף זקוקים לתנאים הכי מפנקים. בבקשה – חדרי האירוח הנגררים היוקרתיים שאנחנו מציעים לך יספקו כל פינוק וגחמה וחוויה יוקרתית ברמה הגבוהה ביותר: ריהוט יפהפה ומבריק משלים את עיצוב האביזרים הייחודי בגווני כרום עם שפע נורות LED המעניקות אווירה רגועה ואקסקלוסיבית. מערכת חימום מים מרכזית וחימום רצפה. מטבח המצויד באביזרים של המסעדות הטובות ביותר ואזורי ישיבה מרווחים במיוחד רק להתרווח וליהנות. וכמובן, חדר רחצה שמעניק תחושה של מלון פאר.

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת ומכירת קרוואנים נגררים

072-3387766