שירותים אקולוגיים, שירותי קומפוסט ושירותים ביולוגיים

מתאים במיוחד לשוחרי איכות הסביבה ובמקומות בהם אין תשתיות

לא התרברבנו!!! כשאמרנו שיש לנו את מגוון השירותים הניידים הגדול ביותר, בדיוק לזה התכוונו. אל גלריית השירותים הניידים מצטרפים ה”שירותים יבשים” ללא צורך במים ובמערכות ביוב. מהיום, כל מי שחשוב לו מאיכות הסביבה, יכול לקיים אירועים בכל מקום וליהנות מתאי שירותים אקולוגיים, שירותי קומפוסט ושירותים ביולוגיים. ולא רק. יש בשירותים אקולוגיים יתרונות רבים נוספים:

חיסכון בהוצאות 

כל ליטר מים עולה כפליים. פעם אחת על המים ופעם שניה על השימוש בביוב. שירותים אקולוגיים הם שירותים “יבשים” ללא הצורך במים או במערכות ביוב.

אין הבדל 

אותה רמת הידור ונוחות כמו בבית. רק כאן, הצרכים נאספים לתוך מיכל מפלסטיק בנפח של כ – 60 ליטרים. בתום השימוש שופכים נסורת מתוך קערה לתוך מיכל הפלסטיק.

 אין ריח  

תאי שרותי הקומפוסט אסטטים, הגייניים ולחלוטין לא מדיפים ריחות לא נעימים. הפחמן שבנסורת מנטרל את האמוניה שמשתחררת מהצרכים.

יש קומפוסט 

זה הדבר הירוק הבא. כל מה שנאסף במיכל הפלסטיק, בתוספת הנסורת, משמש להכנת קומפוסט. התהליך הטבעי ביותר מאז בריאת העולם – מיחזור אורגני.  

וממך לא נחסך דבר…

זה כל היופי. הסביבה בה אנחנו חיים נהנית מתרומה חשובה ולך זה לא עולה מאומה. תאי השירותים האקולוגיים הניידים עומדים באותם סטנדרטים של הידור, נוחות ואיכות בדיוק כמו כל תאי השירותים שלנו: מושב אסלה מהודר מעץ, כיור, ברז פרח, תאורה, מראה, סבוניה, מגבוני נייר, מתקן לנייר טואלט, פח אשפה, פתחי איוורור.

ולא רק בגלל שהסביבה חשובה…

במקרים רבים נוצר הצורך בשירותים ניידים אבל אין תשתיות להתחבר אליהן או שיש אפשרות להקים תשתיות אך התהליך כרוך בהוצאה כספית כבדה. ולא רק, במקומות רבים הפתרון לאיסוף הצרכים הם בורות ספיגה. עלות הקמתם יקרה והם דורשים תחזוק יקר. כאן נכנסים השירותים אקולוגיים לפעולה תוך חיסכון כספי ניכר. בלי תשתיות בלי מים, בלי ביוב, בכל מקום ובכל רגע נתון… צריך רק להתקשר אלינו.

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת תאי שירותים אקולוגיים ניידים

072-3387766