שירותים מהודרים

1…2…4…8…? כמה שדרוש לכם, לכל אירוע, בכל תנאי שטח, לכל מטרה וצורך. אנחנו כאן עם תאי השירותים המהודרים ביותר שיש.

אומרים שהעם צועד כל קיבתו. זה נכון אבל אח”כ צריך לשירותים. במיוחד כשמדובר במסיבות, מופעים ואירועים בטבע, באתרי עבודה, בתערוכות, בכנסים, בפסטיבלים… אין מצב לקיים את כל אלה בלי שירותים. וכשאלה ראויים, נוחים ומפנקים זוכרים עד כמה האירוע היה מוצלח. אבל, כשהשירותים לא מוקפדים או חסרים תאי שירותים – לא זוכרים כלום חוץ מכמה היה לא נעים, צפוף ושאר תיאורים לא מחמיאים. לא אצלנו!!! אנחנו מספקים רק תאי שירותים מהודרים.

אין אצלנו פחות ממהודר.

כבר סיכמנו שלמספר תאי השירותים ולרמת ההידור שלהם יש השפעה מכרעת על הצלחת האירוע ועל מה שנשאר בזכרון של המשתתפים. מכאן גם ההקפדה שלנו על:

קשת האפשרויות הרחבה

שמציעה לבחירתך את מגוון האפשרויות הגדול ביותר. החל מתא שירותים אחד ועד 8-12 תאים במתקן אחד. תאי שירותים נגררים, מבנה תאי שירותים בהובלה, הנגשה לנכים, תאים נפרדים לנשים וגברים, שירותים אקולוגיים.

מרווח, נוח ומהודר

תאי השירותים שלנו מצטיינים במרווח ובגודל הפיזי של כל תא. מעבר לכך, רמת ההידור מפנקת, מזמינה ומספקת את התחושה של שירותים כמו בבית. הנה: אסלת חרס, מיכל הדחה, גם סמוי, קרמיקה ועץ סביב, כיור, מיזוג אויר אם תרצו, מראה, רצפת פרקט, תאורה, מדף איפור, סבון ומגבונים, מתקן לטואלט, אשפתון…

ומעל לכל, הגיינה

בכל תאי השירותים– תאי שירותים ניידים ומבני שירותים בהובלה – מיכל ההדחה פועל על מים נקיים (ולא מים ממוחזרים), שנאגרים במיכל איסוף אטום מונע ריחות שאנחנו מפנים, או נאספים לתשתיות ביוב קיימות, שאנו דואגים לבצע את חיבור אליהן.

וכמובן…. בטיחות

במיוחד כשמדובר בשירותים ניידים, עניין הבטיחות חייב להיות ללא פשרות. הצבת השירותים נעשית בדייקנות ובמקצוענות כדי לוודא יציבות ובטיחות המשתמשים.

רק תגידו היכן וכמה ולכמה זמן וראו את העניין סגור

כמה תאי שירותים דרוש לכם… היכן מתקיים האירוע… ואנחנו יוצאים לדרך. יש כמה וכמה מפיקי חתונה בטבע שהיו זקוקים לתאי שירותים ניידים, ותוך שעות היינו בשטח מוכנים לשרת את פני האורחים. זאת ועוד, כבר דיברנו על המגוון העצום של דגמי תאי שירותים (נגררים ובהובלה) שאנחנו מציעים. זה נתון שמאפשר לכם לקבל בדיוק את שנדרש לכם ללא כל פשרות ועיגולי פינות. וללא מגבלת זמן. זה יכול להיות ליום, שבוע, חודש, שנה – איך שדרוש ונוח לכם. אנחנו כאן. צריך רק להתקשר אלינו:

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת ומכירת שירותים ניידים מהודרים

072-3387766