שירותים מפוארים (השכרת שירותים ניידים – שירותים ניידים VIP)

לכל אירוע, לכל מטרה, בכל סדר גודל ותמיד – ברמת גימור גבוהה 

בין אם מדובר באירועים פרטיים כמו חתונות בטבע, או חברות וארגונים שמקיימים כנסים, ימי חברה, תערוכות ובין אם בהפקות גדולות, פסטיבלים ומופעים… בסופו של דבר כולם צריכים לשירותים. וכמו שהשירותים נראים כך גם הרושם שמתקבל – האם השקעתם באורחים ובקהל שלכם או שרק יצאתם ידי חובה.

השכרת שירותים ניידים – זו ההתמחות שלנו. לבחירתכם המגוון הגדול ביותר לכל אירוע ולכל מטרה, ותמיד, אבל תמיד – מושקע ומכובד וברמת הידור וגימור גבוהה.

השכרת שירותים ניידים – אנחנו משקיעים יותר כדי שתרוויחו יותר !

לא משנה כמה תשקיעו באירוע – הקייטרינג המשובח, הסטנדאפיסט הכובש, המושבים הנוחים, הבר העשיר – בסוף מה שזוכרים זה את השירותים. מדהים אבל אמיתי, עד כמה השירותים יכולים להביא לרווח תדמיתי. ולכן, כל דגם של שירותים ניידים שאנחנו מספקים מושקע עד לפרט הכי קטן:

הרושם הראשוני קובע 

כשהתאים גדולים ומרווחים נוצרת תחושה של נוחות, מכובדות ובפועל הרבה יותר נעים ומפרגן למשתמשים.

כמו בבית ואפילו יותר 

כשאמרנו שירותים מפוארים התכוונו לאבזור העשיר שכולל: אסלת חרס, מיכל הדחה סמוי, קרמיקה סביב, כיור, מיזוג, מראה, רצפת פרקט, תאורה, מדף איפור, סבון ומגבונים, מתקן לנייר טואלט, אשפתון…

היגיינה מוחלטת 

מיכל ההדחה פועל על מים נקיים (ולא מים ממוחזרים), שנאגרים במיכל איסוף אטום מונע ריחות. ואם אין תשתיות להתחבר עליהן – הפינוי עלינו.  

נשים? גברים? 

גם על זה חשבנו ובגלריית השירותים הניידים שלנו תמצאו מגוון דגמים שנותנים מענה לפרטיות המתבקשת ע”י הפרדה בין שירותי גברים ושירותי נשים.  

שירותים לנכים 

היום זה חוק: חייבים הנגשה לנכים, אצלנו זה כבר מזמן חלק בלתי נפרד מהשירותים הניידים שאנחנו מספקים.

השכרת שירותים ניידים – לכל מטרה ובכל סדר גודל ולכל פרק זמן !

מה דרוש לכם, השכרת שירותים ניידים לחתונה בטבע? הגעתם לכתובת הנכונה גם אם מדובר בהתראה קצרה ובתנאי שטח קשים. אגב אם תרצו יש גם מבחר מקלחות ניידות. אהה… נשמע מעניין, נכון?

יום חברה? השירותים במקום העבודה בשיפוצים? הפקה גדולה? קייטנה? תערוכה בשטח? כנס…. למעשה, לכל אירוע בכל סדר גודל יש לנו את גלריית השירותים הניידים הגדולה והמתאימה ביותר.
זה יכול להיות השכרת שירותים ניידים לפרק זמן קצר (שעות, ימים…), זו יכולה להיות השכרה ארוכת טווח, אלה יכולים להיות שירותים נגררים, יבילים, עם צוות נקיון ותחזוקה… כל מה שתרצו יש. צריך רק להתקשר אלינו:

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת שירותים ניידים מפוארים

072-3387766