שירותים ניידים

שירותים ניידים לכל אירוע, בכל סדר גודל ותמיד – ברמת גימור גבוהה 

שירותים ניידים מהווים פתרון מושלם לאירועים בטבע. אנו בגל רן מציעים לכם השכרת שירותים ניידים לכל סוג אירוע ושירות מקצועי ואמין.

גל – רן מציעה את כל סוגי השירותים הניידים הקיימים, החל מתאי שירותים סטנדרטיים המתאימים להופעות ופסטיבלים ועד שירותים ניידים מפוארים, הכוללים תאי שירותים עם מים זורמים. אנו מגיעים לאירוע בהתאם למועד שנקבע, ונציב את השירותים הניידים במקום המתאים לפי המיקום שסוכם מראש.

השכרת שירותים ניידים זו המומחיות שלנו, לבחירתם מגוון גדול של שירותים ניידים שניתן להתאים לסוג האירוע ומבלי להתפשר.

השכרת שירותים ניידים – זו ההתמחות שלנו. לבחירתכם המגוון הגדול ביותר לכל אירוע ולכל מטרה, ותמיד, אבל תמיד – מושקע ומכובד וברמת הידור וגימור גבוהה.

השכרת שירותים ניידים
אנחנו משקיעים יותר כדי שתרוויחו יותר

לא משנה כמה תשקיעו באירוע – הקייטרינג המשובח, המושבים הנוחים, הבר העשיר – בסוף מה שזוכרים זה את השירותים. מדהים אבל אמיתי, עד כמה השירותים יכולים להביא לרווח תדמיתי. ולכן, כל דגם של שירותים ניידים שאנחנו מספקים מושקע עד לפרט הכי קטן:

מה תקבלו?

תאי שירותים מרווחים וגדולים. בהתאם לסוג האירוע ומספר המוזמנים.

כמו בבית ואפילו יותר

שירותים ניידים הכוללים אבזור עשיר הכולל: אסלת חרס, מיכל הדחה סמוי, קרמיקה סביב, מראה, כיור, מיזוג, רצפת פרקט, תאורה, מדף איפור, סבון ומגבונים, מתקן לנייר טואלט, אשפתון…

הגיינה מוחלטת

מיכל ההדחה פועל על מים נקיים (ולא מים ממוחזרים), שנאגרים במיכל איסוף אטום מונע ריחות. ואם אין תשתיות להתחבר עליהן – הפינוי עלינו.

נשים? גברים?

גם על זה חשבנו ובגלריית השירותים הניידים שלנו תמצאו מגוון דגמים שנותנים מענה לפרטיות המתבקשת ע”י הפרדה בין שירותי גברים ושירותי נשים.

שירותים לנכים

היום זה חוק: חייבים הנגשה לנכים, אצלנו זה כבר מזמן חלק בלתי נפרד מהשירותים הניידים שאנחנו מספקים.

השכרת שירותים ניידים
לכל מטרה ובכל סדר גודל ולכל פרק זמן

השכרת שירותים ניידים לחתונה בטבע? הגעתם לכתובת הנכונה גם אם מדובר בתנאי שטח קשים, אנו נספק שירותים ניידים עם מים זורמים. אגב אם תרצו יש גם מבחר מקלחות ניידות. אהה… נשמע מעניין, נכון?

יום חברה? הפקה גדולה? קייטנה? תערוכה בשטח? כנס…. למעשה, לכל אירוע בכל סדר גודל יש לנו שירותים ניידים מתאימים.

זה יכול להיות השכרת שירותים ניידים לפרק זמן קצר (שעות, ימים…), זו יכולה להיות השכרה ארוכת טווח, אלה יכולים להיות שירותים נגררים, יבילים, עם צוות נקיון ותחזוקה… כל מה שתרצו יש. צריך רק להתקשר אלינו:

גל-רן מקבוצת עוז

השכרת ומכירת שירותים ניידים

072-3387766